Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Марія Жук стала однією з найкрасивіших дітей України

Марія Жук стала однією з найкрасивіших дітей України

Маленька принцеса з села Верхня Самара – трирічна Марія Жук стала однією з найкрасивіших дітей України. Модельне агентство Kids Ukraine оголошувало Всеукраїнський дистанційний фотопроєкт «ТОР 50 Найкрасивіших дітей України 2023». І наша маленька Марія увійшла до трійки переможців.

Таке повідомлення облетіло мережу інтернету дуже швидко. То журналісти «Нового життя» вирішили поспілкуватися з батьками Марії та й з нею самою.

Мама дівчинки Вікторія із династії вчителів Хрипченків, про яких знають на Близнюківщині. Вона й сама, закінчивши школу, вступила до педагогічного вузу та працює вчителькою початкових класів місцевого ліцею. Зі своїм чоловіком Олександром Жуком були знайомі з дитинства, бо виросли в одному селі, але іскорка кохання спалахнула між ними вже після того, як Вікторія розпочала свою професійну діяльність.

Олександр наразі працює обліковцем у СТОВ «Самара» і обожнює свою маленьку сім’ю, намагаючись проводити зі своїми коханими дівчатками якомога більше часу.

Вікторія каже: «Коли я завагітніла, ми спочатку мріяли про синочка, але, дізнавшись, що станемо батьками дівчинки, теж не засмутились. Нам  хотілося, щоб донечка носила просте українське ім’я, то відразу зупинилися на красивому імені Марійка».

Дитина для мами і тата – це вісник щастя та міцного зв’язку. Маша народилася 8 вересня 2019 року вагою в 2 кг 900 гр та зростом у 49 см. Цей малесенький клубочок радості вже підріс і став чарівною Марійкою-чомучкою. А як же інакше, коли малеча росте в атмосфері любові та постійного потягу до знань.

Мама маленької принцеси розповідає: «Маша любить бути в центрі уваги. Адже вона дуже комунікабельна дитина. Іноді її бере на роботу татко, іноді – я, балують увагою і дідусі з бабусями, а їх, на щастя, в нашій родині багато. До всього я вже вийшла з декретної відпустки, набрала перший клас і, враховуючи ситуацію, проводжу уроки з учнями, а їх всього п’ятеро, у себе вдома. То донечка теж в цей час намагається тихенько сидіти і чимось займатися, адже вона знає, що українка, а це певна відповідальність і стримана поведінка (посміхається)».

Не завжди виходить у трирічної дитини стримувати емоції, але вона дійсно всіма силами старається це робити, виводячи ручкою літери та малюючи синьо-жовті прапорці та сонечка. А ще чуйна Марійка понад усе любить домашніх тварин і ніколи не дозволяє їх ображати. У разі, якщо натрапляє на сумні ролики про кішечок та собачок в тік-тоці чи ютубі, то починає гірко плакати, адже допомогти не може…

Стосовно участі у Всеукраїнському дистанційному фотопроєкті «ТОР 50 Найкрасивіших дітей України 2023» Вікторія пояснює: «Зараз триває війна, але вона обов’язково завершиться перемогою України. Вірю, що Марійка не відчує тієї біди, яка випала на долю нашого народу. Я вже давно хотіла, щоб донька взяла участь у якомусь цікавому проєкті чи конкурсі. Ось виросте, подивиться на диплом і знатиме, що навіть під час воєнного лихоліття життя продовжувалось, і вона брала участь у престижному конкурсі. Довго я сумнівалася, але таки  зважилася і зареєструвала  Машу, подавши відповідні документи і фотографії. Чесно кажучи, про перемогу не думала, бо кількість учасників була дуже велика, то вона стала несподіваною і, звичайно, приємною».

Власне сама маленька красуня з настороженістю поставилася до нашого спілкування. Марійка мило посміхнулася, сказала «Пока», помахала ручкою і заховалася за маму.

Пройде час, Марія Жук виросте і обере свій життєвий шлях, але в її долі назавжди залишиться ця маленька, але значима подія – у 2023 році вона стала однією із найкрасивіших дітей України!

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *