Субота, 3 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Антирейтинг доріг або Шанс для змін

Антирейтинг доріг або Шанс для змін

Редакція газети, звернувшись до підписників групи Нове життя у фейсбуці, вирішила визначити ТОР-5 найгірших шляхів Близнюківщини. Люди активно відгукнулися на нашу пропозицію і підтвердили всім відомий факт: нормальних доріг у нас немає.

Втім, гіршими серед поганих виявилися напрямки Новоуплатне-Самійлівка, Валер’янівка-Семенівка-Дубове, Роздолівка-Милівка, Криштопівка-Широке, Вишневе-Далеке.

Через деякий час після публікації на сайті цієї інформації до редакції зателефонували і повідомили приємну новину: 4 км дороги від Новоуплатного до Самійлівки ремонтують, то її можна зняти з першого місця антирейтингу. За ініціативи дирекцій ТОВ «Самійлівський елеватор» та ТОВ ім. газети «Известия» працівники цих підприємств засипали найбільші ями асфальтобетоном, що був у використанні (його пішло на ці роботи понад 300 тонн). Підтримала починання і Близнюківська селищна рада, виділивши для розчищення узбіч два грейдери. Попереду ще багато роботи, бо грейдером і далі розширюватиметься поросла акацією проїжджа частина, а ями продовжуватимуть засипати асфальтобетоном.

Також силами місцевих фермерів зроблено ремонт дороги по Софіївці Першій до току. Ініціаторами доброї справи стали ФГ «Віол-Агро» (голова Віктор Клімович) та фермер Олександр Труфанов.
«Готуємося до жнив. Хотілося б ще дамбу підсипати, там яма на ямі, та ще б польові дороги грейдером пройти… Але самотужки всього не зробимо, потрібна допомога», – розповідають аграрії.

Після оприлюднення цієї інформації в соціальних мережах думки громадян розділилися. Так Зоя Хурда пише: «Треба радіти та бути вдячними, що хоча б хтось намагається робити добро, а не шукати негатив».
А ось Світлана Бабинець апелює: «Дорогу треба ремонтувати, а не засипати асфальтобетоном, що був у використанні».

Факти ж говорять самі за себе: доки не запланують капітальний ремонт доріг між населеними пунктами громади, – то будь-які дії щодо підтримки дорожнього покриття є позитивними зрушеннями, що дадуть змогу ще деякий час пересуватися автомобільними дорогами Близнюківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *