Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Позитивні зміни в житті військової фельдшерки медичного пункту

Позитивні зміни в житті військової фельдшерки медичного пункту

Надзвичайно приємно, коли герої наших розповідей заглядають до редакції, щоб привітатися, дізнатися, як у нас справи, та поділитися приємними новинами.

Так, сьогодні до нас завітала Аня Антощенко. Нагадаємо, що у 2020 році медсестра вирішила піти в армію і стала бригадним бойовим медиком. В лавах Збройних сил України знайшла і своє кохання – військового Олексія. Одинадцятого листопада 2021 року молодята розписалися, але війна не любить закоханих, то життя розкидало їх в різні боки. Захист Вітчизни – на першому місці, а кохання – на потім.

Втім, життя непередбачуване, то сьогодні Аня працює разом зі своїм чоловіком. «Це неймовірне щастя бути поруч з коханим, – каже дівчина. – Нарешті доля повернулася до мене обличчям (сміється). Сьогодні я маю автомобіль швидкої медичної допомоги, що значно спрощує мою роботу та робить її більш якісною та мобільною. Та головне – мій Олексійко поряд. Мені здається, що жодна війна не повинна розділяти люблячі серця, бо лише разом ми сила, адже це шалена мотивація».

Змінилося життя і Ольги Лящук, лікарки медичного пункту, ще однієї героїні статті «Коли рятуєш життя людини, то про все забуваєш». Історії двох жінок, які пішли на фронт рятувати життя». Вона наразі знаходиться з військовою частиною на передислокації в Західній Україні.

Ми зичимо цим чарівним жінкам якнайшвидшої перемоги та здійснення їхніх мрій.

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *