Четвер, 8 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Потрібно цінувати кожну мить життя, кожну його дрібницю

Потрібно цінувати кожну мить життя, кожну його дрібницю

Серед суцільного мороку нам всім так не вистачає гарних новин. А вони є, і не просто гарні, а чудові!

Третього листопада Україна повернула із ворожого полону ще 107 військових. Один з них – Владислав Зеленський з Близнюків, онук очільниці Лукашівського старостату Людмили Манохи.

Владу лише 22 роки, він був одним з оборонців Міста-героя України Маріуполя, яке з початком повномасштабної російської агресії стало символом жаху та смерті.

Молодший сержант Владислав Зеленський служив старшим кулеметником у лавах Національної гвардії України з 2019 року. 24 лютого був у Маріуполі.

Розповідаючи про ті події, близнюківець згадує, що з кінця лютого вони з побратимами перебували у самому місті, потім перемістилися на металургійний комбінат імені Ілліча, потім – на героїчну Азовсталь.

«Вже там, на Азовсталі, 18 травня ми отримали наказ здатися у полон. До 2 серпня утримувався у сумнозвісній колонії в Оленівці, потім була Горлівка, – ділиться захисник, – і, якщо в Оленівці ми мали хоча б якусь можливість поговорити з рідними, завдяки невідомо якими долями пронесеному телефону, то з 2 серпня до моменту звільнення – 3 листопада, у мене не було жодного зв’язку з сім’єю».

Сьогодні Влад проходить лікування та реабілітацію, по завершенню яких планує приїхати на рідну Близнюківщину.

За словами захисника, попри всі жахи полону, за час перебування у неволі він виніс для себе важливі позитивні висновки:

«Потрібно не зупинятися на досягнутому, розвиватися і, що найголовніше – цінувати кожну мить життя, кожну його дрібницю. Сьогодні у мене в житті взагалі знаменний день – я і моя дівчина, з якою ми зустрічаємося з 2019 року, як чекала мене весь цей час і вірила в моє повернення, одружуємося. Життя попри все триває».

Щиро вітаємо Владислава Зеленського зі щасливими змінами! Пишаємося стійкістю та віримо, що все найкраще у нашого земляка попереду.

Безмежно дякуємо та чекаємо на повернення всіх близнюківців, які досі перебувають у полоні. Ви – наші Герої!🇺🇦

Фото – особистий архів Владислава Зеленського
Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *